Współpraca

 Dlaczego SaveBaby?

 • jesteśmy Agencją Zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejstru Agencji Zatrudnienia pod nr.8532, co oznacza, że działamy legalnie, a nasza działalność jest monitorowana przez WUP, PIP oraz inne do tego upoważnione instytucje
 • zapewniamy 3 - miesięczny okres gwarancji, co oznacza, że w przypadku rezygnacji z niani lub gdy niania się nie sprawdzi Agencja Opiekunek SaveBaby przeprowadza kolejną rekrutacją bez dodatkowych kosztów dla Państwa
 • działamy do skutku - pracujemy dla Państwa dopóki nie znajdziemy odpowiedniej opiekunki do dziecka
 • podejmując współpracę z Agencją Opiekunek Savebaby oszczędzają Państwo czas
 • polecamy TYLKO TE opiekunki, które pozytywnie przesły proces rekrutacji
 • zapewniamy profesjonalny, szczegółowy proces rekrutacji, przeprowadzamy badania psychologiczne na życzenie rodziców

 

Jak wygląda współpraca podczas rekrutacji niani na pełen etat?

KROK 1:

Kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza dostępnego na stronie / Omówienie zgłoszenia i Państwa osobistych preferencji co do wyboru niani czy guwernantki podczas osobistego spotkania (aby oszczędzić Państwa czas spotkania umawiamy u Państwa w domu)

4784parents

KROK 2:

Podpisanie umowy i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł.

KROK 3:

Rozpoczęcie procesu rekrutacji (analiza nadesłanych aplikacji, sprawdzenie referencji, szczegółowa rozmowa indywidualna, ocena psychologiczna osobowości i predyspozycji potrzebnych do pracy z dziećmi, przeprowadzenie testów psychologicznych).

KROK 4:

Przedstawienie wyłonionych podczas selekcji kandydatek w formie prezentacji, którą dostarczamy rodzinom poprzez email czy podczas spotkania.

KROK 5:

Rozmowy Rodzin z kandydatkami - osobiste spotkanie (najlepiej w miejscu, gdzie będzie sprawowana opieka nad dzieckiem tj. w domu rodziny).

KROK 6:

Wybór kandydatki, która spełnia oczekiwania rodziny.

KROK 7:

Zakończenie procesu rekrutacji oraz płatność za usługę - tutaj następuje rozliczenie. Jeżeli żadna z zaproponowanych kandydatek Państwu nie odpowiada przystępujemy do kolejnej rekrutacji. Pracujemy w systemie success fee, czyli płacą Państwo tylko za satysfakcjonujący wybór.

GWARANCJA

Od momentu rozpoczęcia pracy opiekunki u Państwa, naliczany jest 3 - miesięczny okres  gwarancji. Jeżeli w tym okresie wybrana opiekunka nie spełni Państwa oczekiwań lub z przyczyn losowych nie będzie w stanie wykonywać swoich obowiązków, bezpłatnie przeprowidzimy ponowną rekrutację.

 

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacja kandydatów na stanowisko opiekunki dziecięcej w Agencji Opiekunek Savebaby przebiega kilkuetapowo i polega głównie na sprawdzeniu predyspozycji do pracy opiekunki.

Fotolia 37602972 XS

Oceniane są:

 • cechy osobowościowe,
 • kultura osobista,
 • znajomość zasad żywienia
 • wiedza odnośnie rozwoju dziecka oraz chorób
 • znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedyczne
Istotnym elementem są referencje, na które zwracamy szczególną uwagę i sprawdzamy bardzo dokładnie poprzez kontakt z poprzednimi pracodawcami opiekunki.
 
Dlatego Opiekunki polecane przez Agencję Opiekunek Savebaby posiadają wszystkie cechy idealnej niani, której szukasz.

Krok po kroku:

 • Selekcja nadesłanych zgłoszeń (CV,kwestionariusz osobowy, referencje, kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie i wykształcenie)
 • Osobiste spotkanie z wyselekcjonowanymi kandydatkami, w tym weryfikacja informacji zawartych w nadesłanych zgłoszeniach oraz sprawdzenie ich motywacji do pracy, sposobu wypowiadania się, umiejętności spędzania czasu z dziećmi, jak również kultury osobistej oraz wiedzy na temat rozwoju dziecka, jego pielęgnacji itd.
 • Sprawdzenie referencji poprzez osobisty lub telefoniczny kontakt z poprzednimi pracodawcami (rodzicami) w celu uzyskania jak najbardziej szczegółowych informacji dotyczących cech osobowościowych kandydatki, zakresu wykonywanych przez nią obowiązków 
 • Etap poddawania testom osobowościowym, psychologicznym oraz innym w zależności od preferencji rodziny.
 • Podnoszenie kwalifikacji kandydatek poprzez udział w szkoleniach (proces ten jest obowiązkowy dla każdej Niani zatrudnionej przez Agencję Opiekunek SaveBaby).

 

Skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Szybki kontakt:  517-246-076telefon Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. telefon formularz kontaktowy