Trener personalny

  • dla kobiet w ciąży by przygotować się do porodu
  • dla młodych mam, by wrócić do aktywności sprzed ciąży

Spotkania z trenerem to zaciszne miejsce Twojego domu, lub fitness club - decyzja należy do Ciebie.

cwiczaca kobieta w ciazy1

Trener Personalny dla kobiet w ciąży

Skierowany jest dla przyszłych mam, które chcą aktywnie przygotować się do porodu. Intensywność oraz poziom trudności dostosowany jest do każdego trymestru ciąży oraz możliwości przyszłej mamy.

Odpowiednio dobrane techniki wzmacniające, rozciągające, oddechowe, a także podnoszące próg czucia własnego ciała pomogą w przygotowaniu się do porodu.

Aktywność fizyczna poprawia funkcjonowanie układu krążenia i oddechowego, przez co aktywne ciężarne mają lepszą tolerancję na wysiłek w ciąży i podczas samego porodu.

U ćwiczących ciężarnych stwierdza się wzrost przemiany materii, przez to niższy przerost masy ciała i co za tym idzie istotnie rzadsze występowanie otyłości.

Ćwiczenia fizyczne wywierają również pozytywny wpływ na sferę psychiczną ciężarnej.

Noworodki, których matki ćwiczyły w okresie ciąży osiągają wyższą punktację wg skali Apgar w stosunku do noworodków kobiet nie ćwiczących. Zaobserwowano niższe wskaźniki zachorowalności i umieralności okołoporodowej noworodków urodzonych przez matki regularnie ćwiczące.

 

 

mama i dziecko S

Trener personalny dla młodych mam

Dziewięc miesięcy przygotowań na nadejście potomstwa to dla naszego ciała wielka zmiana.

Niezależnie od tego, czy w czasie ciąży byłaś aktywna, czy też nie, teraz po porodzie jest czas na to by wrócić do aktywnośći i formy sprzed ciąży.

Trening personalny to zestaw ćwiczeń, opracowanych specjalnie dla młodych mam, dostosowanych do każdej kobiety indywidualnie.

Bolący kręgosłup, puchnące kończyny, ból w miednicy lub biodrach, problem nietrzymania moczu - tego wszystkiego można uniknąć zaczynając ćwiczenia tuż po okresie połogu.

 

Współpraca i koszt

Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie do kontaktu z Agencją Opiekunek Savebaby, by ustalić termin konsultacji z trenerem oraz dopasować intestywność ćwiczeń do Waszych potrzeb.

Na tej podstawie dokonamy wyceny.

Godzina konsultacji to koszt 50 zł*

*Jeśli z jakichkolwiek przyczyn po odbyciu konsultacji nie będziesz chciała współpracować z naszym trenerem to w ramach opłaty otrzymasz propozycje ćwiczeń do samodzielnego ćwiczenia

 

Skontaktuj się z nami jak najszybciej!

 

Szybki kontakt:  517-246-076telefon Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. telefon formularz kontaktowy